Centrum estetiky a krásy

Naše služby Kontakt

Chemický peeling

Chemický peeling je veľmi stará a  vysoko účinná metódou starostlivosti o pleť prostredníctvom slabých až stredne silných organických kyselín.
Používajú sa obzvlášť ovocné kyseliny, ktoré v rôznej miere podráždia pleť. Po štádiu podráždenia nasleduje hojenie. Nové bunky vznikajúce pri hojení, nahrádzajú bunky poškodené, ktoré pred peelingom vykazovali ESTETICKÝ DEFEKT – trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky, poškodenie pleti po nadmernom slnečnou žiarení. 

AHA peeling je hraničným zákrokom na hranici kozmetického ošetrenia a lekárskej starostlivosti. Výsledok ošetrenia býva veľmi uspokojivý za predpokladu profesionálneho výkonu a Vášho zodpovedného prístupu po vykonanom AHA peelingu. Nová pokožka vyzerá po AHA peelingu lepšie a je zdravšia ako pleť pred peelingom.

Používa sa na:
-- vyhladzovanie vrások
--zjednotenie farby pleti
-- obnova optimálneho napnutia pleti
-- stavy po poškodení pleti po slnečnom žiarení
-- stavy po liečbe akné, akné mierneho stupňa

Príprava pleti pred aplikáciou AHA peelingu:
-- 14 dní pred aplikáciou AHA peelingu je nutné používať G10 AHA prípravnú zjemňujúcu emulziu (2x/denne) - ide o mliečnu emulziu s obsahom 10% kyseliny glykolovej, má pH 3,5 čo zaručuje minimalizáciu nepríjemných pocitov na pleti

 Priebeh ošetrenia:
-- čistenie a tonizácia pleti
--prekrytie očí vatovým tampónom
-- nanesenie peelingu na pleť
-- neutralizácia peelingu neutralizátorom
-- opláchnutie pleti vlažnou vodou

!!! (na pleť bezprostredne po ošetrení nenanášame už  žiadne prípravky, make up nanesieme na 3 - 5 deň po ošetrení) !!!
!!! klientka bude 48-72 hodín používať indiferentý krém !!!

Ošetrenie sa vykonáva prípravkom , ktorý je  30% alebo 35% roztok kyseliny glykolovej (pôvodom z cukrovej trstiny) upravený na optimálne pH. Aplikácia prípravku sa spravidla prejaví začervenaním a svrbením. Podľa reakcie pleti a typu kúry bude roztok po 3 – 7 minútach neutralizovaný a odstránený. Potom možný nepríjemný pocit na pokožke začne ustupovať. Po absolvovaní ošetrenia je nevyhnutné aspoň 2 dni používať indiferentný krém podľa odporúčania a potom sa vrátiť k používanie G10 Emulzie. V tejto dobe je potrebné chrániť ošetrené miesta pred slnkom.


FotogalériaKontaktujte nás

Snažili sme sa pre Vás vytvoriť útulný, príjemný priestor, kde sa Vám budeme venovať a snažiť sa uspokojiť Vaše predstavy o kozmetickej starostlivosti.

Dúfame, že sa s Vami stretneme aj osobne :)

ul.Janka Kráľa 3600/37
Zlaté Moravce

Telefón:
+421 905 738 356

Týmto udeľujem súhlas podľa § 13 ods. 1, písmeno a) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov so spracúvaním a uchovávaním mojich osobných údajov spoločnosti CEK s.r.o., Športová 817/28A, Tesárske Mlyňany, 95176, IČO: 48187551, za účelom komunikácie so spoločnosťou CEK s.r.o. Súhlas udeľujem na moje osobné údaje v rozsahu meno a priezvisko,email,telefóne číslo. kompletne dostupné znenie súhlasu nájdete TU