Centrum estetiky a krásy

Naše služby Kontakt

Zaprávanie sér a účinných látok ultrazvukom

Používanie ultrazvukového prístroja pri ošetrení pleti napomáha vpravovať látky do hlbších vrstiev pokožky, je účinnejší ako keď sa účinné látky do pleti len roztierajú prstami alebo sa nanášajú kozmetickým štetcom. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive mikromasáž a teplo. Pôsobením tohto vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky a tak sa  látky do pleti  účinne zapracujú. Ošetrenie ultrazvukom je bezbolestné.

FotogalériaKontaktujte nás

Snažili sme sa pre Vás vytvoriť útulný, príjemný priestor, kde sa Vám budeme venovať a snažiť sa uspokojiť Vaše predstavy o kozmetickej starostlivosti.

Dúfame, že sa s Vami stretneme aj osobne :)

ul.Janka Kráľa 3600/37
Zlaté Moravce

Telefón:
+421 905 738 356

Týmto udeľujem súhlas podľa § 13 ods. 1, písmeno a) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov so spracúvaním a uchovávaním mojich osobných údajov spoločnosti CEK s.r.o., Športová 817/28A, Tesárske Mlyňany, 95176, IČO: 48187551, za účelom komunikácie so spoločnosťou CEK s.r.o. Súhlas udeľujem na moje osobné údaje v rozsahu meno a priezvisko,email,telefóne číslo. kompletne dostupné znenie súhlasu nájdete TU