Centrum estetiky a krásy

Naše služby Kontakt

Hĺbkové čistenie ultrazvukom

Ide o ošetrenie pleti, pri ktorom sa používa ultrazvuková špachtľa , ktorou sa prechádza po vopred zmäkčenej pleti. Komedóny a iné drobné nečistoty vďaka ultrazvukovým vibráciám pekne "vyskakujú" na špachtľu a pleť je tak krásne čistá. Po vyčistení pleti sa aplikuje adstringentné sérum a aplikuje alginátová maska ukľudňujúca proti začervenaniu a použije sa studené kladivko, vďaka čomu sa vyčistené póry zavrú a pleť sa celkovo upokojí. Na záver ošetrenia sa na pleť nanesie denný krém zvolený podľa stavu a typu pleti zákazníka.

FotogalériaKontaktujte nás

Snažili sme sa pre Vás vytvoriť útulný, príjemný priestor, kde sa Vám budeme venovať a snažiť sa uspokojiť Vaše predstavy o kozmetickej starostlivosti.

Dúfame, že sa s Vami stretneme aj osobne :)

ul.Janka Kráľa 3600/37
Zlaté Moravce

Telefón:
+421 905 738 356

Týmto udeľujem súhlas podľa § 13 ods. 1, písmeno a) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov so spracúvaním a uchovávaním mojich osobných údajov spoločnosti CEK s.r.o., Športová 817/28A, Tesárske Mlyňany, 95176, IČO: 48187551, za účelom komunikácie so spoločnosťou CEK s.r.o. Súhlas udeľujem na moje osobné údaje v rozsahu meno a priezvisko,email,telefóne číslo. kompletne dostupné znenie súhlasu nájdete TU