Centrum estetiky a krásy

Naše služby Kontakt

Diamantová mikrodermabrazia

Diamantová mikrodermabrazia patrí medzi najefektívnejšie formy povrchového peelingu kože. Je to metóda ošetrenia pleti určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek.  Výsledkom je pocit odľahčenej a jemnej pleti,  zlepšenie textúry kože a jej celkového vzhľadu. 
Ošetrenie sa skladá z viacerých krokov od očistenia pleti až po aplikáciu ukľudňujúcej alginátovej masky a denného krému zvoleného podľa stavu a typu pleti zákazníka.

FotogalériaKontaktujte nás

Snažili sme sa pre Vás vytvoriť útulný, príjemný priestor, kde sa Vám budeme venovať a snažiť sa uspokojiť Vaše predstavy o kozmetickej starostlivosti.

Dúfame, že sa s Vami stretneme aj osobne :)

ul.Janka Kráľa 3600/37
Zlaté Moravce

Telefón:
+421 905 738 356

Týmto udeľujem súhlas podľa § 13 ods. 1, písmeno a) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov so spracúvaním a uchovávaním mojich osobných údajov spoločnosti CEK s.r.o., Športová 817/28A, Tesárske Mlyňany, 95176, IČO: 48187551, za účelom komunikácie so spoločnosťou CEK s.r.o. Súhlas udeľujem na moje osobné údaje v rozsahu meno a priezvisko,email,telefóne číslo. kompletne dostupné znenie súhlasu nájdete TU