Centrum estetiky a krásy

Naše služby Kontakt

Trvalá na mihalnice

Upravené mihalnice sú základom pre efektne pôsobiace oči. Pokiaľ nerada strácate drahocenný čas pri úprave mihalníc klieštikmi a netúžite po nalepených mihalniciach či trsoch, je trvalá na mihalnice presne pre Vás. Krásne opticky otvorí a zväčší oko a dodá mu výraz. takto upravené mihalnice sú výrazné aj bez použitia špirály.
Celá aplikácia trvá približne 60 minút - natočenie mihalníc v dvoch krokoch a nafarbenie mihalníc čiernou farbou - efekt vydrži 3-4 týždne.

FotogalériaKontaktujte nás

Snažili sme sa pre Vás vytvoriť útulný, príjemný priestor, kde sa Vám budeme venovať a snažiť sa uspokojiť Vaše predstavy o kozmetickej starostlivosti.

Dúfame, že sa s Vami stretneme aj osobne :)

ul.Janka Kráľa 3600/37
Zlaté Moravce

Telefón:
+421 905 738 356

Týmto udeľujem súhlas podľa § 13 ods. 1, písmeno a) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov so spracúvaním a uchovávaním mojich osobných údajov spoločnosti CEK s.r.o., Športová 817/28A, Tesárske Mlyňany, 95176, IČO: 48187551, za účelom komunikácie so spoločnosťou CEK s.r.o. Súhlas udeľujem na moje osobné údaje v rozsahu meno a priezvisko,email,telefóne číslo. kompletne dostupné znenie súhlasu nájdete TU