Centrum estetiky a krásy

Naše služby Kontakt

Mihalnice & Obočie

Predlžovanie mihalníc je  metóda, ktorá vám poskytne dlhé, sexy a pritom prirodzené mihalnice. Nepocítite a nerozoznáte rozdiel medzi predĺženými a prírodnými mihalnicami.  Sú to jednoduché vlákna vyrobené z polyesteru , ktoré sa aplikujú jedna po druhej na Vaše prírodné mihalnice.
Nepoškodzujú prírodné mihalnice a sú bezpečné. Predĺžená mihalnica vypadne spolu s prírodnou mihalnicou, preto je potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie umelých mihalníc. 

Dôležité
zásady:
- prvých 24 hodín po aplikácii sa nesmú mihlanice dostať do kontaktu s vodou
- prvé dva dni nepoužívať špeciálnu maskaru ani ochrannú maskaru
- používať bezolejové odličovače okolo očí , ale nie cez mihlanice
- neotierať mihlanice odličovačmi
- nepoužívať klasické maskary - len špeciálnu maskaru na predĺžené mihlanice - aplikuje sa iba od polovice mihlaníc - odstraňuje sa iba vo vode namočenými prstami krúživým pohybom smerom nahor
- odstraňovať maskaru alebo kryciu maskaru každý večer,aby sa predišlo vytvoreniu vrstvy na mihalniciach
- nechodiť často na slnko, do sauny, bazénuFotogalériaKontaktujte nás

Snažili sme sa pre Vás vytvoriť útulný, príjemný priestor, kde sa Vám budeme venovať a snažiť sa uspokojiť Vaše predstavy o kozmetickej starostlivosti.

Dúfame, že sa s Vami stretneme aj osobne :)

ul.Janka Kráľa 3600/37
Zlaté Moravce

Telefón:
+421 905 738 356

Týmto udeľujem súhlas podľa § 13 ods. 1, písmeno a) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov so spracúvaním a uchovávaním mojich osobných údajov spoločnosti CEK s.r.o., Športová 817/28A, Tesárske Mlyňany, 95176, IČO: 48187551, za účelom komunikácie so spoločnosťou CEK s.r.o. Súhlas udeľujem na moje osobné údaje v rozsahu meno a priezvisko,email,telefóne číslo. kompletne dostupné znenie súhlasu nájdete TU