Centrum estetiky a krásy

Naše služby Kontakt

Masáže

LYMFATICKÁ MASÁŽ TVÁRE:

Správny chod lymfatického systému pôsobí na správny chod ostatných orgánov v tele. Čo sa týka tvárovej časti, spôsobuje opuchy v okolí očí, pleť pôsobí unavene, bez jasu, spôsobuje nečistú pleť a ojedinele aj akné.
Masáž sa vykonáva veľmi pomaly a nie silou.

KONTRAINDIKÁCIE:
- implantáty nohy, srdca, transplantovaný orgán
- vysoký krvný tlak
- závislosť na dialýze
- výrazné kŕčové žily v oblasti nartu chodidla
- otvorené rany
- ekzémy a iné kožné ochorenia

PRÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ TELA:

Prístroj simuluje manuálnu masáž za pomoci kompresných návlekov. Tie sa opakovane nafukujú a vyfukujú, čím aplikujú riadenú masáž využívajúcu striedavé stláčanie a uvoľnovanie. V miestach prekrytých kompresným návlekom táto ukľudňujúca masáž dočasne zvyšuje cirkuláciu, uvoľňuje svalové napätie a odstraňuje únavu a preťaženie.

Na výber sú dva programy - jeden určený na regeneráciu a uvoľnenie, druhý určený na tvarovanie postavy a odstránenie celulitídy.

Výborná je kombinácia maderoterapie a lymfodrenážneho ošetrenia. 


MADEROTERAPIA:

Maderoterapia je špeciálna masážna technika napomáhajúca odstraňovaniu celulitídu. obsahuje skupinu dynamických ťahov vykonávaných prostredníctvom drevených valčkov. Ošetrované miesto sa prekrví čím sa urýchli látková výmena. Dochádza k jemnej stimulácii lymfatického systému  a uvoľňujú sa nahromadené toxíny. Pri ošetrení sa používa anticelulitídny krém.

KONTRAINDIKÁCIE:
- menštruácia /obzvlášť 2.deň/
- zlá zrážanlivosť krvi
- kŕčové žily
- tehotenstvo
- deformity pokožky
- infekčné, vírusové, bakteriálne a onkologické ochorenia

Odporúčaná kúra je 10 ošetrení, najlepšie v dňoch za sebou. Prvé výsledky badať po 5-6 ošetreniach, čo však môže byť individuálne. Ošetrenie trvá približne 60 minút.

FotogalériaKontaktujte nás

Snažili sme sa pre Vás vytvoriť útulný, príjemný priestor, kde sa Vám budeme venovať a snažiť sa uspokojiť Vaše predstavy o kozmetickej starostlivosti.

Dúfame, že sa s Vami stretneme aj osobne :)

ul.Janka Kráľa 3600/37
Zlaté Moravce

Telefón:
+421 905 738 356

Týmto udeľujem súhlas podľa § 13 ods. 1, písmeno a) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov so spracúvaním a uchovávaním mojich osobných údajov spoločnosti CEK s.r.o., Športová 817/28A, Tesárske Mlyňany, 95176, IČO: 48187551, za účelom komunikácie so spoločnosťou CEK s.r.o. Súhlas udeľujem na moje osobné údaje v rozsahu meno a priezvisko,email,telefóne číslo. kompletne dostupné znenie súhlasu nájdete TU